• UZATVORENIE TRIED

Vážení rodičia!

So súhlasom zriaďovateľa a po konzultácii s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Bratislave:

Riaditeľka Materskej školy – Óvoda, Komárovská 58, Bratislava  vydáva

oznámenie o prerušení prezenčnej výchovno-vzdelávacej činnosti v škole

od 31.01.2022 do 04.02.2022 (vrátane) v triedach 1. Žabky, 2. Slimáčiky, 3. Motýliky.

Oznam_o_uzatvoreni_viacerych_tried.pdf

• KARNEVAL

• 16.2.2022

Na známosť sa všetkým dáva, že sa basa pochováva.....

Dňa 16.2.2022 sa v našej materskej škole bude konať fašiangový karneval. Vítané sú originálne masky a dobrá nálada. Karneval bude v dopoludňajších hodinách.

• ZAČALA SA HRA O NOVÝ ŠPORTOVÝ PARK

•

Mestská časť Bratislava - Podunajské Biskupice sa zapojila do prvého ročníka projektu spoločnosti Kaufland. Súťaží sa o jeden zo siedmich K Parkov, ktoré má spoločnosť vybudovať po Slovensku.

K PARK - miesto pre šport, relax, stretnutia a pohodu.

Nový športovo-oddychový areál vybuduje spoločnosť Kaufland.

Zahlasujme všetci spolu! AKO?

Hlasovať každodenne a vytrvalo, a to dokážeme len spoločne.

Hlasovanie sa spustilo na stránke www.kauflandpark.sk 6. januára 2022 a trvá do 16. februára 2022. Pri prvom hlasovaní sa treba registrovať a potom už len pravidelne hlasovať. Okrem dobrého pocitu a pomoci pre Podunajské Biskupice sa môže každý hlasujúci zapojiť aj do hry o nový smartfón.

V prípade, že sa nám spoločne v hlasovaní podarí uspieť, tak K Park má plánované umiestnenie v areáli ZŠ Podzáhradná. Podľa propozícií vyhlasovateľa, spoločnosti Kaufland, ihrisko potrebuje plochu cca 400m2. Veríme, že úspešne zabojujeme a uspejeme👍

Informácie na FB, www.kaufland.sk: