• Karneval zrušený

• Vážení rodičia,

vzhľadom na vysokú chorobnosť detí sa presúva termín konania karnevalu na 15.02.2024.

• Fašiangový karneval so šašom Jarom

• 25.1.2024

Milé slečny, milí páni,

princezné, či kráľ,

dnes tu iba pre vás máme, fašiangový bál.

Šašo vraví upažiť.

Princezná zas pripažiť.

Striga kričí ruky hore, zapažiť a vbok.

Žabka kváka urob skok.

Melie, melie, melie mlynár,

úkrok sem a potom tam,

zatoč sa a zavrť zadkom.

Dnes tu máme KARNEVAL.

• Korčuliarsky výcvik

• Kurz začína utorok 16.1.2024 v dopoludňajších hodinách. Počas tejto hodiny si naši tréneri rozdelia deti do skupiniek podľa výkonnostných úrovní.

Termíny kurzu:

Kvôli bezpečnosti na ľadovej ploche je nutné, aby každé dieťa malo vhodnú a požadovanú výbavu, t.j - Povinný zoznam vecí na ľad:

Korčule - nabrúsene

Prilba (lyžiarska, hokejová bez mriežky, prípadne prilba na kone )

Rukavice - lyžiarske

Vhodný odev (ideálne otepľovačky a bunda)

Z technických príčin rodičia nemôžu byt prítomní na zimnom štadióne počas hodín korčuľovania, výnimkou je posledná hodina, ktorá je určená pre rodičov

Kurz sa ukončí v pondelok 5.2.2024 veselým karnevalom na poslednej hodine.

Táto hodina je určená pre rodičov, starých rodičov, súrodencov a všetkých príslušníkov rodiny, aby im deti odprezentovali na ľade, čo sa naučili.

Počas tohto záverečného karnevalu si rodičia môžu urobiť fotky s deťmi a stráviť s nimi príjemný deň na zimnom štadióne.

• Depistážne vyšetrenia v MŠ (len predškoláci)

• 31.01.2024

Vážení rodičia predškolákov,

aj v tomto školskom roku budú realizované depistážne vyšetrenia zamestnancami CPaP.

Depistáže sa môžu zúčastniť iba deti, ktorých rodičia odovzdajú informovaný súhlas. Despistáž sa uskutoční priamo v priestoroch MŠ v týchto termínoch.

31.1.2024 (streda) v dopoludňajších hodinách

Rodičom, ktorých deti absolvujú depistážne vyšetrenie búdu doručené do MŠ písomné spracované výsledky depistáže v zalepenej obálke.

Mgr.Jana Vargová