• Plenárne rodičovské združenie

• 19.09.2022

Vážení rodičia!

Srdečne pozývame všetkých rodičov na plenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 19.9.2022 o 17,00 hod v Materskej škole - Komárovská 58.

Na rodičovskkom združení prebehne voľba zástupcov z radov rodičov do Rady školy  a tiež sa bude voliť nový predseda a podpredseda do Výboru rodičovského združenia.

Po plenárnom rodičovskom združení sa budú konať samostané triedne aktívy s triednymi učiteľkami.

Vaša účasť je nutná!

• Motýlia záhrada

• EXKURZIA

Dňa 12.9.2022 nás čaká výlet - Exkurzia v Motýlej záhrade

Odchod:        9,45 hod

Príchod: cca 12,00 hod

Strava je zabezpečená materskou školou, ale malú maškrtu a fľašu s vodou treba do ruksaku pribaliť.

Exkurzie sa môžu zúčastniť všetky deti.