• Projekty

• Ak máte informácie, ako by sa naša škôlka mohla zapojiť do projektov, grantov a rôznych súťaží, dajte nám prosím vedieť. Robíme to pre naše deti. Ďakujeme!

Projekt „Ovocie, zelenina a mlieko do škôl“

Školské mlieko

Školský program Európskej únie určený na podporu konzumácie mlieka a mliečnych výrobkov. Realizovaný prostredníctvom spoločnosti Tatranská mliekareň a.s..

Školské ovocie

Je pravidelné zabezpečovanie ovocia a zeleniny, alebo výrobkov z nich do škôl.  A zároveň príležitosť odovzdať deťom niečo pozitívne, zdravé a chutné z práce  i srdca pestovateľov.

OLOMPIÁDA

Celoročný projekt zameraný na utváranie základov environmentálnej kultúry, kde je zvýraznená potreba separovať odpad a ochraňovať životné prostredie.

"Malá detská botanická záhrada"

Získaná dotácia cez BSK v sume 1 720€ na vytvorenie detskej botanickej záhrady v právnom subjekte.

"V zdravom tele zdravý duch"

Získaná dotácia cez Henkel Slovakia a.s. v sume 1000€ na nákup detskej šplhacej zostavy.

„Zbierame použité batérie so Šmudlom“.

SEWA v spolupráci s neziskovou organizáciou DAPHNE úspešný projekt, kde sa v rámci ekovýchovy deti spolu s kamarátom Šmudlom naučia správne triediť odpady a dozvedia sa, prečo nemôžu vyhadzovať staré batérie do obyčajného smetného koša alebo voľne do prírody.